GSM #10: Michael McCann – Icarus – Main Theme (Deus Ex: Human Revolution)


Przez ostatnie lata zagrywam się głównie World of Warcraft i nie pozostaje mi zbyt wiele czasu na inne gry. Ostatni Deus Ex zalicza się jednak do tych pozycji, dla których zawsze znajdę wolny termin. Słabość do cyberpunka i tym podobnych klimatów została mi oczywiście zaszczepiona przez Blade Runnera, a po premierze Wiedźmina 3 najbardziej wyczekiwaną przeze mnie produkcją będzie Cyberpunk 2077. O tym ostatnim nadal wiemy bardzo niewiele – CD Projekt wydaje się być bardzo zajęty i niezbyt skory do ujawniania większej ilości szczegółów. Wracając do „Deusa” – wszystkim gorąco polecam zapoznanie się z tą pozycją. Niedawno wydane Director’s Cut z poprawionymi walkami z bossami (które były jedyną słabością gry) oraz innymi ulepszeniami jest ku temu bardzo dobrą okazją.

Chciałbym też Was zachęcić do wysyłania swoich propozycji do GSM i FSF. Nie obiecuję, że każde życzenie zostanie spełnione, ale byłoby bardzo fajnie zapoznać się z Waszymi sugestiami. Dawno nie przypominałem, więc zapraszam również do subskrypcji kanału YouTube i wciskania łapek w górę (ewentualnie w dół) oraz na FB i Twittera – odnośniki znajdziecie po prawej stronie.

4 myśli nt. „GSM #10: Michael McCann – Icarus – Main Theme (Deus Ex: Human Revolution)

 1. Pamiętam, jak widziałem po raz pierwszy zajawkę do Human Revolution. Graficznie może nie była to klasa Blizzarda, ale strasznie mi się spodobała, i sprawiła że ponownie zatęskniłem za wtedy rzadko występującym Cyberpunkiem (Ach, Blade Runner, oryginalny Deus Ex, Syndicate, Cyberpunk 2020, Ghost in the Shell (Film/Serial)). Może zabrzmi to trochę głupio, ale zajawka jaka była, spokojnie mogłaby pasować do porządnego filmu w klimatach CP :)

  Masz suba na kanale i łapkę w górę, komentarza nie będzie bo mnie google wkurza z tymi ich zmianami :P

   • Parę pytań tak btw.

    1) Co do sugestii, czy do filmowych soundtracków i ich sugestii zaliczasz ew. sugestie odnośnie seriali?
    2) Czy jeśli przypadkiem by się złożyło że jakbym przypadkiem coś wymyślił, i dwie szare komórki w końcu zadziałały i przypadkiem coś wysmażył i podrzucił (np. jakiś tekst) to zamieściłbyś go? (Oczywiście jeśli przeszłoby Twoją kontrolę jakości :)) [Czyli najpewniej nigdy, oraz fakt że przy ostatnich obliczeniach astronomów, moje komórki powinny zderzyć się gdzieś za około 67 lat :D]
    3) Jak się nazywa ten Niemiec co mi wszystko zabiera?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *