Odkurzanie oraz twitch

Gruba warstwa kurzu się tutaj nazbierała, pora nieco posprzątać i przewietrzyć. Przed chwilą wrzuciłem mały komunikat na Facebooku. Przeklejam, bo nie chce mi się wymyślać na nowo:

Niektórzy już wiedzą, niektórzy jeszcze nie. Przez ostatnie dwa tygodnie trochę streamowałem, eksperymentowałem itp. (w „Past broadcasts”, tudzież „Poprzednich transmisjach” można już trochę obejrzeć). Przyszła pora na jako-taki rozkład jazdy:

Poniedziałki, środy i niedziele – rajdy w WoWie (Heroic Blackrock Foundry, powoli zaczynamy Mythic): 19:45-22:45. Gwarantowane suche żarty, koszmarne UI oraz liczne wipe’y.

Wtorki i czwartki – Hearthstone (ranked, areny, daily questy): 21:00-22:30. Gwarantowany drętwy komentarz oraz liczne błędne zagrania, które będzie można wytykać i/lub śmiać się z nich.

W soboty i niedziele (przed rajdem) może też coś kiedyś będzie. Zależy od czasu i innych planów.

http://www.twitch.tv/outatimepl

Nie mam dwóch monitorów, więc muszę jeszcze ogarnąć sensowny sposób na wyświetlenie sobie okienka czatu. Przynajmniej w HS, bo podczas rajdów w WoWie nie będę miał na to czasu. Obraz jest OK, dźwięk też daje podobno radę (pytałem). Tak więc zapraszam.

7 myśli nt. „Odkurzanie oraz twitch

 1. Fajnie było obejrzeć kilka skądinąd mi znajomych osób, a już Rafa ratujący rajd na Kromogu i tradycyjny jego komentarz na /g – bezcenne lol
  Ale prawdę mówiąc strasznie drętwo było przynajmniej na tym rajdzie; być może to sentyment, ale „za starych dobrych czasów” atmosfera była o wiele lepsza (choć niekoniecznie wyniki :D ).

  • Duży sentymentalizm, Gray ;-) Nie każdy rajd będzie kopalnią żarcików i 3-godzinną komedią. Chyba, że wliczamy wipe’y na trashu, których u nas nie brakuje. Wczoraj był wyjątkowo pod tym względem, aż sam się dziwiłem, że tak mało lamimy :-)

 2. Właśnie sobie oglądam niejakiego Cosimbę, bo – wbrew zapowiedziom – jakoś nie chcesz sam używać Twitcha, i mam niezły ubaw. Nie dość, że wszystko po niemiecku (śliczny język do WoWa), to jeszcze nie spodziewałem się, że na tym poziomie spotkam klikacza, co z kolei budzi moje wspomnienia z TBC.
  Wspólne macie jedno: tnie niemiłosiernie, co i rusz muszę odświeżać; załatwcie sobie jakieś sensowne łącze czy co tam jest wąskim gardłem, jeśli oglądacze mają nie zrezygnować po pierwszych wejściach.

  • Wczoraj nie streamowałem, bo to jednak farma (chociaż jak widziałeś nie do końca :-D). Co do sieci, to Ty sobie załatw lepsze łącze, bo narzekasz na to jako jedyny :-P Poza przypadkami kiedy coś kombinowałem i raz nie wyłączyłem pewnego programu obciążającego sieć, nikt ze znajomych nie zgłaszał problemów z video.

 3. Bo ci Twoi znajomi to pewnie pooglądali 3 minuty i poszli, najczęściej jestem samotnym oglądaczem. Zresztą u Ciebie to jeszcze jest w miarę znośnie, ale ten Cosinus to absolutna tragedia, po kilkunastu sekundach obraz się zamrażał. Nevermind, najwyżej nie będę oglądał :P

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *